...

sprawdź najlepszą ofertę na:

BTB BUSINESS -Idealne feromony Dla Kobiet

Category:

BTB BUSINESS -Idealne feromony Dla Kobiet

Category:

ODKRYJ NAJLEPSZE FEROMONY DO BIZNESU W HISTORII

Specjalnie opracowana kompozycja substancji semiochemicznych, usprawniających Twoje samopoczucie oraz komunikację w pracy i biznesie.

Związki zawarte w BTB Business pomogą Ci wystartować z rana – w chwilach braku decyzyjności i braku wewnętrznej motywacji.

10ml flakon zawiera nie tylko feromony wpływające na innych, ale też związki wpływające na Ciebie – zwiększając Twoją moc, asertywność i pewność siebie.

BTB BUSINESS dzięki zawartości specyficznych związków semiochemicznych (wydzielanych przez tzw. gruczoły Montgomerego) przywraca Twój wewnętrzny spokój, abyś czuła mniej stresu i rozdrażnienia, a tym samym odblokowała własny potencjał energii i poczucia mocy.

Badania neurologiczne wykazały, że wszystkie impulsy zapachowe trafiają bezpośrednio do układu limbicznego, gdzie są rejestrowane przez naszą podświadomość. To tutaj rodzą się uczucia, skojarzenia, emocje, sympatie i antypatie.

Zwartość dużej ilości Androstenolu wpływa na zwiększenie pozytywnego odbioru Twojej osoby przez innych. Pracując z ludźmi potrzebujesz, aby wokół panowała otwartość, rozmowność i atmosfera przyjazności. Jeśli chcesz, aby praca z innymi stała się przyjemnością, postaw na dobrą komunikację.

Korzystając z BTB BUSINESS nie tylko tworzysz wokół siebie aurę silnej osobowości, ale przede wszystkim – specyficzne związki semiochemiczne zawarte w 10ml flakonie wpływają również na Twoje poczucie wewnętrznej harmonii, spokoju i pewności siebie.

Ty sama chcesz dla ludzi lepiej. Bo wiesz, że gdy inni są zadowoleni, Ty również na tym zyskujesz. Nie tylko dobrymi relacjami, ale poczuciem, że pomagasz innym stawać się lepszymi ludźmi – bardziej szczęśliwymi i żyjącymi bez umniejszania swojej osobowości.

Pod wpływem nowych feromonów łatwiejsze staje się zachowanie koncentracji, spokoju i emocjonalnej równowagi w trudnych, stresogennych sytuacjach.W chwilach podejmowania ważnych decyzji pomagają wprowadzić się w stan naturalnej ciszy oraz wewnętrznej harmonii. Pozwala to panować nad sobą i kontrolować przebieg sytuacji.

5/5 - 29 ocen

380,00 

Bestsellery

najlepsze produkty w

w najlepszychcenach

brooke-cagle-Nm70URdtf3c-unsplash.jpg

Najlepszy sklep. Świetnie wyselekcjonowane produkty. Tylko najlepsze marki, od kosmetyków, suplementów po bardziej zaawansowane produkty 🙂

Szczerze polecam. Zaglądam tu często i sprawdzam nowe promocje a także nowości.

Jeszcze raz polecam zapoznać się z całą ofertą sklepu, na pewno znajdziecie coś dla siebie

charles-etoroma-95UF6LXe-Lo-unsplash.jpg

Sklep 1 liga. Długo szukałem miejsca dla siebie w którym kupię wszystko co potrzebuję.

Typowo męska strona 🙂  – chociaż moja kobieta też znalazła coś dla siebie 🙂

Polecam z całego serca, wreszcie znalazłem miejsce dla „prawdziwego mężczyzny” Sprawdzone suplementy, perfumy, feromony – super, wszystko z najwyższej półki

A produkty na potencję robią robotę 🙂

produkty premium

Feromony - suplementy - kosmetyki - leki na potencję

Tylko najlepsze produkty - tylko produkty premium

Consent Management Platform by Real Cookie Banner Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.