...

sprawdź najlepszą ofertę na:

IMPI RED MAN – feromony tylko dla mężczyzn

Category:

IMPI RED MAN – feromony tylko dla mężczyzn

Category:

IMPI RED MAN – feromony tylko dla mężczyzn

Dzikość ujarzmiona

Feromony, o które pytaliście od lat, w końcu dostępne w Polsce. Przedstawiamy IMPI Red Man! IMPI to feromony wyłącznie dla mężczyzn, którzy gotowi są na pełną przyjemności podróż do prawdziwej męskości. To nie produkt dla pantoflarzy – to mocne feromony o niesamowitym zapachu, które służą do uwodzenia i prezentowania swojej seksualności i dominacji.

IMPI to feromony dla Ciebie, jeśli Twoim celem jest bycie pewnym siebie, ekstrawertycznym samcem alfa, który robi i mówi to, na co ma ochotę.
Jeśli lubisz onieśmielony widok kobiet na Twojej osobie, jeśli chciałbyś otrzymywać pytania – „wow… czym Ty tak świetnie pachniesz?„, to jest to produkt stworzony dla Ciebie.

IMPI to afrykańska dzikość ujarzmiona w wieczorowym smokingu

Maestria męskiej charyzmy

Stosuj IMPI Red, gdy chcesz, aby inni postrzegali Cię jako silnego, pewnego siebie mężczyznę. Mężczyznę, który wie jakie ma oczekiwania i w jakim kierunku podąża.

Wpływ IMPI na kobiety jest specyficzny. Podczas interakcji Androstadienon zawarty w IMPI wpływa na narząd lemieszowy, znajdujący się przy nabłonku węchowym kobiety, z którą rozmawiasz – wysyłając do niej podprogowe sygnały, świadczące o Twojej męskości i dominacji. Związki feromonowe stymulują jej ośrodek przyjemności w mózgu związany z emocjami i instynktem.

W wyniku tego możesz zauważyć, że kobiety częściej przebywają przy Tobie, nachylają się w Twoim kierunku, spoglądają na usta lub poprawiają włosy. Jednym słowem – wykazują większe zainteresowanie. Badania naukowe wykazały, że kobiety podczas wdychania Androstenolu i Androstadienonu, które zawiera IMPI Red, postrzegają mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych, męskich i seksualnych. Dziś możesz wykorzystać to w swoim życiu.

Feromony, których nie zapomnisz

IMPI Red to feromony zapachowe. Oznacza to, że otrzymujesz połączenie wysokiej jakości perfum z feromonami. Specjalnie dobrane afrykańskie olejki eteryczne doskonale przykrywają zapach feromonów. Masz gwarancję, że ta intensywna dawka substancji aktywnych jest doskonale ukryta. Dzięki temu zapach feromonów nie zostanie wykryty przez otaczające Cię kobiety ani mężczyzn. To zapach, którego nie zapomnisz – zarówno Ty, jak i kobieta, która przebywa w Twoim towarzystwie.

IMPI RED MAN
suplementy dietyUnikalny, męski zapach
suplementy dietydo zastosowania w klubie, na co dzień, w biznesie
suplementy dietyWpływ na podświadomość kobiet

 

 

5/5 - 38 ocen

289,00 

Bestsellery

najlepsze produkty w

w najlepszychcenach

brooke-cagle-Nm70URdtf3c-unsplash.jpg

Najlepszy sklep. Świetnie wyselekcjonowane produkty. Tylko najlepsze marki, od kosmetyków, suplementów po bardziej zaawansowane produkty 🙂

Szczerze polecam. Zaglądam tu często i sprawdzam nowe promocje a także nowości.

Jeszcze raz polecam zapoznać się z całą ofertą sklepu, na pewno znajdziecie coś dla siebie

charles-etoroma-95UF6LXe-Lo-unsplash.jpg

Sklep 1 liga. Długo szukałem miejsca dla siebie w którym kupię wszystko co potrzebuję.

Typowo męska strona 🙂  – chociaż moja kobieta też znalazła coś dla siebie 🙂

Polecam z całego serca, wreszcie znalazłem miejsce dla „prawdziwego mężczyzny” Sprawdzone suplementy, perfumy, feromony – super, wszystko z najwyższej półki

A produkty na potencję robią robotę 🙂

produkty premium

Feromony - suplementy - kosmetyki - leki na potencję

Tylko najlepsze produkty - tylko produkty premium

Consent Management Platform by Real Cookie Banner Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.