...

sprawdź najlepszą ofertę na:

Unresistible – feromony dla mężczyzn i kobiet

Category:

Unresistible – feromony dla mężczyzn i kobiet

Category:
ABSOLUTNA NOWOŚĆ !
Już dawno nie trzymaliśmy w rękach tak dobrego produktu! Począwszy od samego eleganckiego opakowania, przez nowe związki feromonowe, których nie stosowano dotychczas w żadnym innym produkcie, solidny i trwały flakon, aż po EKSTREMALNIE WYSOKĄ ZAWARTOŚĆ FEROMONÓW w każdym Unresistible.

Poznaj UNRESISTIBLE® – ekskluzywną premierę roku.

UNRESISTIBLE® (z ang. „ten, któremu nie da się oprzeć„) to prawdziwa BOMBA feromonowa. W każdej 12ml fiolce znajduje się minimum 57mg związków semiochemicznych!!! Niesłychana ilość, niespotykana dotąd w żadnym innym produkcie na rynku. UNRESISTIBLE® to feromony STWORZONE DO UWODZENIA – idealne zarówno na randkę, gorące chwile uniesień pełnych pożądania, namiętnego flirtu, jak i by rozbudzić żar namiętności.

Poza ekstremalnie wysokim stężeniem feromonów, UNRESISTIBLE® zawiera FEROMONY, NIESTOSOWANE DOTĄD W INNYCH PRODUKTACH! Jeden flakon zawiera 9 (tak, dziewięć!) związków – w tym zupełnie nowe, których nie było nawet w takich produktach jak PHEROMAX czy BTB (przeczytasz o tym poniżej).

Co więcej, w UNRESISTIBLE® nie znajdziesz atomizera (jak np. w PHEROMAX lub The EDGE) czy też zakraplacza (jak w BTB), ponieważ te feromony posiadają unikalną oleistą postać!
Metalową kulką nanosisz olejek na maksymalnie 1cm2 powierzchni skóry (nie więcej), aby uzyskać maksymalny efekt. To wszystko czyni UNRESISTIBLE® produktem „must-have” dla każdego feromonowego znawcy.

Ten produkt po prostu czuć. Wystarczy krótkie powąchanie UNRESISTIBLE®, aby mieć pewność, że to produkt o najwyższym stężeniu feromonów. Intensywność zastosowanych substancji wymaga łączenia ich z własnymi perfumami. Producent ostrzega, aby stosować na skórę dawkę maksymalnie 1cm2. Już tak niewielka ilość wystarcza, aby zawrócić innym w głowie.
UNRESISTIBLE® nie posiada atomizera, ale tzw. roll-on (metalową kulkę), za pomocą której nanosisz substancję aktywną na swoje nadgarstki oraz przestrzeń za uszami. Feromony umieszczone zostały w olejku, aby umożliwić Ci wtarcie w skórę mikro dawki. Dodatkowo, olejowa postać przedłuża działanie feromonów. Ich zapach utrzymuje się na skórze dłużej niż w przypadku produktów opartych na alkoholu.
UNRESISTIBLE to absolutnie największa premiera roku. Wierzymy, że szybko stanie się bestsellerem na rynku dobrych, wysoko stężonych feromonów.
5/5 - 38 ocen

360,00 

Bestsellery

najlepsze produkty w

w najlepszychcenach

brooke-cagle-Nm70URdtf3c-unsplash.jpg

Najlepszy sklep. Świetnie wyselekcjonowane produkty. Tylko najlepsze marki, od kosmetyków, suplementów po bardziej zaawansowane produkty 🙂

Szczerze polecam. Zaglądam tu często i sprawdzam nowe promocje a także nowości.

Jeszcze raz polecam zapoznać się z całą ofertą sklepu, na pewno znajdziecie coś dla siebie

charles-etoroma-95UF6LXe-Lo-unsplash.jpg

Sklep 1 liga. Długo szukałem miejsca dla siebie w którym kupię wszystko co potrzebuję.

Typowo męska strona 🙂  – chociaż moja kobieta też znalazła coś dla siebie 🙂

Polecam z całego serca, wreszcie znalazłem miejsce dla „prawdziwego mężczyzny” Sprawdzone suplementy, perfumy, feromony – super, wszystko z najwyższej półki

A produkty na potencję robią robotę 🙂

produkty premium

Feromony - suplementy - kosmetyki - leki na potencję

Tylko najlepsze produkty - tylko produkty premium

Consent Management Platform by Real Cookie Banner Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.